Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Bar Twinns
Ermelo
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater De Willem
Papendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Klein Theater
Dinxperlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Singer Theater
Laren
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Munttheater
Weert
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Spiegeltent
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 18 maart 2009
Wouter Deprez
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten - Veelvraat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen Dikker - Toendra
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Bar Twinns, Ermelo
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater de Purmaryn, Purmerend
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Footloose
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - Axestos
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 19 maart 2009
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Almere, Almere
Kasper van Kooten - Veelvraat
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
A Night of Comedy
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Schouwburg de Lawei, Drachten
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Muzeval, Emmen
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Dedication
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
20:15
Hassan's Angels
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sara Kroos - Bries
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
De Maaspoort, Venlo
Anuar
Het Klooster, Woerden
Javier Guzman - Por Dios
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 20 maart 2009
Jandino Asporaat - Buena Vista
Flint, Amersfoort
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sophie van Hoytema
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann
Deventer Schouwburg, Deventer
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posthuis Theater, Heerenveen
Claudia de Breij - iClaudia
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater Schuurkerk, Maassluis
Guido Weijers - Axestos
Theater De Willem, Papendrecht
Footloose
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Schouwburg De Kring, Roosendaal
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
20:30
André Manuel - Voor God noch vaderland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Sara Kroos - Bries
Zaantheater, Zaandam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Figi Theater, Zeist
Vincent Geers - Overdaad
Figi Theater, Zeist
zaterdag 21 maart 2009
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Vincent Geers - Overdaad
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Schudden - Ruis
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater de Kampanje, Den Helder
Koller
Klein Theater, Dinxperlo
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral & Fred Delfgaauw - Koffiehuis de Ooieva
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Paulien Cornelisse - dagbraken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Singer Theater, Laren
Begijn Le Bleu - Flamingo's in de Polder
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten - Veelvraat
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees Torn - Einde Verhaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij - iClaudia
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Hassan's Angels
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 22 maart 2009
Footloose
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
A Night of Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Munttheater, Weert
maandag 23 maart 2009
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jörgen Raymann
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 24 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Brokstukken - Rode Dwerg
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Spiegeltent, Gouda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Bries
Leidse Schouwburg, Leiden