Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Bombardon
Heythuysen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:15
De Cammeleur
Dongen
De Molenberg
Delfzijl
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Tripodia Katwijk
Katwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Cultuurwerf
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Klooster
Woerden
Markant Uden
Uden
20:30
MC Theater
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Theothorne
Dieren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Brouwerij
Ronse/Renaix
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Het Evertshuis
Bodegraven
Markant Uden
Uden
20:30
MC Theater
Amsterdam
OJC Comeet
Someren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
dinsdag 11 december 2012
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Acda en de Munnik - 't Heerst
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 12 december 2012
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Op Sterk Water - Alfa
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Cammeleur, Dongen
Youp van 't Hek - Wigwam
De Molenberg, Delfzijl
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Diligentia, Den Haag
20:00
Maarten van Rossem
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marco Roelofs
Munttheater, Weert
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Posttheater, Arnhem
20:15
Bert Visscher
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg de Lawei, Drachten
Thijs Maas - Concert
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Acda en de Munnik
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Aan de Slinger, Houten
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Veste, Delft
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Tripodia Katwijk, Katwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Electropis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
donderdag 13 december 2012
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Pieter Derks - Van nature
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Kamagurka - Sprook
De Cultuurwerf, Vlissingen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Ali geeft antwoord
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Het Klooster, Nuenen
Poolvogel - Poolvogel
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Markant Uden, Uden
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
MC Theater, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Parktheater, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Lochem, Lochem
Piepschuim
Schouwburg Theothorne, Dieren
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo - Ze zijn er weer!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Treasures
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 14 december 2012
Ellen Dikker - Horten en stoten
Agora Theater Druten, Druten
Alex Agnew - Interesting times
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Brouwerij, Ronse/Renaix
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - Bonzaai!!!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meenthe, Steenwijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Diligentia, Den Haag
Op Sterk Water - Alfa
Dok6, Panningen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Evertshuis, Bodegraven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Markant Uden, Uden
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
MC Theater, Amsterdam
Marco Roelofs
OJC Comeet, Someren
Poolvogel - Poolvogel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Silvester Zwaneveld - In de lift
Posttheater, Arnhem
Ali B - Ali geeft antwoord
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Carolien Borgers - Happy End
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Speelman & Speelman Optimisten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater 't Pand, Gorinchem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Henry van Loon - Electropis
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
De Grote Improvisatieshow - Benefiet
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Winsinghhof, Roden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater PePijn, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs Maas - Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Najib Amhali
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 15 december 2012
20:00
De Grote Improvisatieshow
Agnietenhof, Tiel