Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
21:30
Xinix
Nieuwendijk
Figi Theater
Zeist
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Druten
Druten
Scheldetheater
Terneuzen
Pook
Oostknollendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Pook
Oostknollendam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Doelen
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
Flint
Amersfoort
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater aan het Spui
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Lievekamp
Oss
Spant!
Bussum
Martiniplaza
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Warande
Turnhout
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
De Schattelijn
Geertruidenberg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
vrijdag 17 april 2009
Footloose
Martiniplaza, Groningen
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 18 april 2009
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
zondag 19 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 20 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
dinsdag 21 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 22 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 23 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Waan
Theater de Griffioen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch