Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Nova
Wetteren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
De Reehorst
Ede
C.C. Strombeek
Grimbergen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Den Dullaert
Hulst
20:00
LAKtheater
Leiden
Koningshof
Maassluis
Bon theater
Medemblik
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Plein
Ridderkerk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
De Horst
Venhorst
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
donderdag 19 november 2009
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 20 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
zaterdag 21 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 22 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel