Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater Top
Bemmel
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Dorpstheater Wormer
Wormer
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater De Lievekamp
Oss
Pook
Oostknollendam
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Omval
Diemen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
vrijdag 30 november 2012
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Anne Jan Toonstra
Rietveld Theater, Delft
20:00
Emilio Guzman
Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Thomas van Luyn
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Alex Klaasen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Emilio Guzman
BREStheater, Brielle
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Weijer, Boxmeer
20:00
Emilio Guzman
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Treasures
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
De Hyena's
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Top, Bemmel
Carolien Borgers - Happy End
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Emilio Guzman
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Alex Klaasen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jeroen Leenders
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman
De Nieuwe Kolk, Assen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Ton Kas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Afijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Eric Koller
Crown theater, Aalsmeer
20:00
De Hyena's
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 december 2012
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schuur, Zevenbergen
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Dorpstheater Wormer, Wormer
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - Sprook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
De Boodschap, Rijen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Poorthuis, Peer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Prei met mij
Pook, Oostknollendam
Poolvogel - Poolvogel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg Lochem, Lochem
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Harmonie, Leeuwarden
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Harderwijk, Harderwijk
Op Sterk Water - Alfa
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Jan van Besouw, Goirle
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Veste, Delft
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
C.C. Den Herd, Bladel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theaterhotel Almelo, Almelo
Schudden - We vieren het maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 02 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Het Trefpunt, Warmond
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Omval, Diemen
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Ali geeft antwoord
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 03 december 2012
Bert Visscher - Afijn
Theater de Spiegel, Zwolle
Kamagurka - Sprook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Oosterpoort, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Veste, Delft