Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 18 mei 2019
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
zondag 19 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Kleine Willem, Enschede
maandag 20 mei 2019
Kommil Foo - Oogst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas Acda - Motel
Leidse Schouwburg, Leiden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 22 mei 2019
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Nieuwe Kolk, Assen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Henry van Loon - Onze Henry
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
S.C.C. De Enck, Oirschot
Thomas Acda - Motel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Fenomeen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Roué Verveer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Venray, Venray
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 23 mei 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Hof 88, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Orpheus, Apeldoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Chassé Theater, Breda
18:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Bijna
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
Patrick Laureij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jamali Maddix
Comedy Club Haug, Rotterdam
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 24 mei 2019
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Het leven an sich
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Bijna
Posttheater, Arnhem
18:00
Jean-Marie Bigard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Pieter Jouke / Ronald Snijders - De Staat van verwarring
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem