Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Veluvine
Nunspeet
Het Klooster
Woerden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Zaantheater
Zaandam
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Het Klooster
Woerden
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Theater Ludens
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
De Dialoog
Ermelo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Flint
Amersfoort
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
Diligentia
Den Haag
donderdag 31 oktober 2019
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Hehobros
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Kunstgreep, Oostzaan
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Veluvine, Nunspeet
Lebbis - De Ervaring
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Boerderij, Huizen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:15
Patrick Laureij
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Weijer, Boxmeer
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Verte
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Tineke Schouten - Hightlights
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Idea, Soest
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Kom, Nieuwegein
vrijdag 01 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 02 november 2019
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
De Gestampte Meisjes
De Groene Zwaan, De Rijp
De Patrizanen - Het leven an sich
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - Basta!
Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Koningshof, Maassluis
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Flint, Amersfoort
20:15
Janneke de Bijl
De Maaspoort, Venlo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Diligentia, Den Haag