Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Toegift
Den Hoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
The Lux
Zeewolde
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Den Bolder
Waspik
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater Floralis
Lisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Parochiehuis
Delden
vrijdag 15 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Toegift, Den Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hehobros
Theater De Tuin, Leusden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Remco Veldhuis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
zaterdag 16 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 17 november 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 november 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Randy Feltface
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 19 november 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 20 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden