Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Figi Theater
Zeist
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
15:00
Ally's Drive In
Almere
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Zaal Nova,
Nazareth
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Singer Theater
Laren
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Posttheater
Arnhem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
De Nieuwe Kolk
Assen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Mainstage
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Genk
Genk
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ethias Arena
Hasselt
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
zondag 23 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
dinsdag 25 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 28 augustus 2020
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 29 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 30 augustus 2020
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
maandag 31 augustus 2020
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 01 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
woensdag 02 september 2020
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 03 september 2020
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
vrijdag 04 september 2020
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 05 september 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
zondag 06 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
maandag 07 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
dinsdag 08 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 09 september 2020
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam