Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Theater Oosterwijtwerd
Oosterwijtwerd
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Markant Uden
Uden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Kattendans
Bergeijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Ally's Drive In
Almere
Theater de Spiegel
Zwolle
Kursaal Oostende
Oostende
Zaal Nova,
Nazareth
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Singer Theater
Laren
Zuiderparktheater
Den Haag
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Het Punt
Vroomshoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Mainstage
's-Hertogenbosch
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Genk
Genk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zondag 23 augustus 2020
15:00
Arjen Lubach
Theater Oosterwijtwerd, Oosterwijtwerd
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Francis Van Broekhuizen: Leve De Kunst, Leve De Liefde
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 25 augustus 2020
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 26 augustus 2020
20:00
Glodi Lugungu
Comedy Club Haug, Rotterdam
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 27 augustus 2020
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Ronald Goedemondt - Numero Uno
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 28 augustus 2020
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
zaterdag 29 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Zaal Nova,, Nazareth
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
21:30
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Yentl en de Boer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:00
Jandino Asporaat
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
zondag 30 augustus 2020
Ashton Brothers - A Medicine Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Dolf Jansen
Singer Theater, Laren
Francis van Broekhuizen
Zuiderparktheater, Den Haag
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
Alex Agnew
Grid Antwerpen, Antwerpen
maandag 31 augustus 2020
Youp van 't Hek
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 01 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 02 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rob Scheepers
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
René van der Gijp - GIJP Live! XL
Ahoy, Rotterdam
Steef de Jong - SISI BOY
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Martijn Kardol - Welkom
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 03 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rayen Panday
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 04 september 2020
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steef de Jong - SISI BOY
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Martijn Kardol - Welkom
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zaterdag 05 september 2020
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 06 september 2020
20:00
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
maandag 07 september 2020
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
C.C. Genk, Genk
dinsdag 08 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nits
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 09 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam