Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
CK Theater
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Meerpaal
Dronten
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Rex
Mol
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
van Beresteyn
Veendam
20:30
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Guldenberg
Wevelgem
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Weijer
Boxmeer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Witte Theater
IJmuiden
14:30
C.C. Zundert
Zundert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Meerpaal
Dronten
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Deurne
Deurne
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Schakel
Heerhugowaard
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Velinx
Tongeren
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Nuenen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
Lux
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 09 april 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
CK Theater, Roermond
Dolf Jansen - Altijd Verder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Meerpaal, Dronten
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Drommedaris, Enkhuizen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
ellen dikker | fjord
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Parktheater, Eindhoven
Daniel Arends - Geen excuses
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder
Schaffelaartheater, Barneveld
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Spant!, Bussum
Daniël Arends
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Anuar met Ongeremd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 10 april 2010
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Guldenberg, Wevelgem
19:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Begijn le Bleu
Cultura, Ede
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Harmonie, Leeuwarden
Eric van Sauers - Ridder
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Weijer, Boxmeer
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Flint, Amersfoort
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Carrousel, Ommen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Witte Theater, IJmuiden
zondag 11 april 2010
14:30
Repelsteeltjes, Mr. Grimwig vertelt
C.C. Zundert, Zundert
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Spil, Roeselare
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven By Storm
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 april 2010
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Agora Theater Druten, Druten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 13 april 2010
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Meerpaal, Dronten
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Hans Teeuwen Zingt
Scheldetheater, Terneuzen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 14 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Orpheus, Apeldoorn
Daniel Arends - Geen excuses
S.C.C. De Schakel, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Charlatans
Schaffelaartheater, Barneveld
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kasper van Kooten - Driekwart
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eric van Sauers - Ridder
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hete vrede
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 15 april 2010
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
C.C. De Pas, Heesch
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Ter Dilft, Bornem
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De hel van het noorden
De Velinx, Tongeren
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Kamagurka / Lies Lefever
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Klooster, Nuenen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Het Veur Theater, Leidschendam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Kennemer Theater, Beverwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Lux, Nijmegen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Munttheater, Weert
20:00
Arie Koomen & Willem Alkema
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen