Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Musiater
Zevenaar
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
theaterzaal het vierde oor
olen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Theothorne
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Werftheater
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
De Brink
Obdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Vieze Gasten
Gent
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kamers
Amersfoort
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Zaantheater
Zaandam
De Speeldoos
Vught
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Pook
Oostknollendam
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Podium Neede
Neede
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
woensdag 10 oktober 2012
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Het Musiater, Zevenaar
Berry Lussenburg - Verwhard
Podium Vlieland, Vlieland
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Idea, Soest
Sara Kroos - Voor de leeuwen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - In zeer goede staat
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Thijs Maas - Concert
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - E & A is toch voordeli
Theater Concordia, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Wilminktheater, Enschede
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Muzeval, Emmen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Omval, Diemen
Arjan Ederveen - Ederveenzaamheid
Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Kolk, Assen
Marco Roelofs
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Met alle respect
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
donderdag 11 oktober 2012
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
Kamagurka - Sprook
Werftheater, Utrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
theaterzaal het vierde oor, olen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Posthuis Theater, Heerenveen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Koornbeurs, Franeker
Poolvogel - Poolvogel
Wilminktheater, Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Theothorne, Dieren
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Ali geeft antwoord
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
vrijdag 12 oktober 2012
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Remko Vrijdag en Martine Sandifort Hulhond (Try-Ou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Parnassos, Utrecht
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - Bonzaai!!!
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater Idea, Soest
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arto Theater, Schoonhoven
Carolien Borgers - Happy End
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
C.C. De Kei, Reusel
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Willem, Papendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Brink, Obdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Schlemiel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Dolf Jansen
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater Aan de Slinger, Houten
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jandino Asporaat - De Revue
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater 't Pand, Gorinchem
Joost van Hyfte - KOK
De Vieze Gasten, Gent
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Ali geeft antwoord
De Meerpaal, Dronten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Kampanje, Den Helder
Anuar - Vastberaden
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Kamers, Amersfoort
zaterdag 13 oktober 2012
Cortijn Tonkes / Frank Brasser / Jasper van der Ve
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Zaantheater, Zaandam
Piepschuim
De Speeldoos, Vught
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Rob en Emiel Geknipt en Geschoren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - Alles komt goed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Agnietenhof, Tiel
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Pook, Oostknollendam
Roué Verveer - In zeer goede staat
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
André Manuel - Bonzaai!!!
Podium Neede, Neede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kamagurka - Sprook
Het Veur Theater, Leidschendam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Alderliefste - Carte Blanche / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis