Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kardijk
Beverlo
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
dinsdag 25 oktober 2011
20:00
Najib Amhali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Freek de Jonge
De Muze, Noordwijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 26 oktober 2011
20:00
Eric Koller - BULL!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Live From Amsterdam
Westerunie, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Steve-O
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veerle Malschaert
Kardijk, Beverlo
20:00
Mike Boddé - Pil
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Purper - Helden
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
The Umbilical Brothers
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Leon van der Zanden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Het Monica Da Silva Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR - Het werkt wel
Markant Uden, Uden
20:00
Anne van Rijn
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen
van Beresteyn, Veendam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Guldenberg, Wevelgem
donderdag 27 oktober 2011
20:00
Richard Groenendijk
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Freek de Jonge
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Johan Goossens - maandag
Ons theater, Bilthoven
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Weijer, Boxmeer
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Podium Boxtel, Boxtel
Mike Boddé - Pil
Chassé Theater, Breda
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Diligentia, Den Haag
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Iduna, Drachten
20:00
NUHR - Het werkt wel
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lebbis
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
25e Groninger Studenten Cabaret Festival - Halve f
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Noorderzon
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Dolf Jansen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Vorstin, Hilversum
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Vorstin, Hilversum
20:00
Thijs Maas - Genade
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Najib Amhali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Theo Nijland
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Hoftheater, Raalte
20:00
Bert Visscher
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Wurre Wurre
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Het Klooster, Woerden
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - BULL!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 28 oktober 2011
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Flint, Amersfoort
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Daniël Arends - Blessuretijd
Meervaart, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric Koller - BULL!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Prinsenhof, Best
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
BREStheater, Brielle
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Deventer Schouwburg, Deventer