Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Spant!
Bussum
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Kunst
Hengelo
Twentse Schouwburg
Enschede
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nighttown
Rotterdam
19:30
Nighttown
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Paard
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Patronaat
Haarlem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
vrijdag 19 april 2002
21:00
Guido Weijers
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 07 juni 2002
Kommil Foo
Diligentia, Den Haag
maandag 11 november 2002
20:00
Youp van 't Hek
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 11 december 2002
20:00
Youp van 't Hek
Spant!, Bussum
woensdag 15 januari 2003
21:00
Freek de Jonge
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 16 januari 2003
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 08 maart 2003
20:30
Klaas van der Eerden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 30 mei 2003
21:00
Andre Manuel
De Kleine Kunst, Hengelo
zondag 09 november 2003
Hans Teeuwen
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 11 november 2003
20:00
Youp van 't Hek
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 november 2003
20:00
Bert Visscher
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 18 november 2003
20:15
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 november 2003
21:00
Vincent Bijlo
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 19 december 2003
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 26 december 2003
Lebbis en Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 02 januari 2004
21:00
Bram Vermeulen
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 07 januari 2004
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 14 januari 2004
Najib Amhali
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 23 januari 2004
Youp van 't Hek
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 10 februari 2004
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 11 februari 2004
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 13 februari 2004
20:00
De Nieuwe Snaar
Theater aan het Spui, Den Haag
donderdag 19 februari 2004
Kommil Foo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 11 maart 2004
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 17 maart 2004
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 21 maart 2004
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 maart 2004
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
dinsdag 20 april 2004
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
maandag 26 april 2004
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 08 mei 2004
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 19 mei 2004
20:00
Leon van der Sanden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 20 mei 2004
20:00
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
vrijdag 18 juni 2004
20:15
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 september 2004
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 09 oktober 2004
20:15
Sara Kroos
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 oktober 2004
20:00
Youp van 't Hek
De Muze, Noordwijk
zaterdag 16 oktober 2004
20:00
NUHR
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 28 oktober 2004
20:00
Droog Brood
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 11 november 2004
Youp van 't Hek
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 18 november 2004
20:00
Kamagurka & Jules Deelder
Paard, Den Haag
maandag 06 december 2004
Lebbis en Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 15 december 2004
20:00
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
woensdag 22 december 2004
20:00
Comedytrain
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 23 december 2004
Lebbis en Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 06 januari 2005
20:30
Enge Buren
Groene Engel, Oss
donderdag 13 januari 2005
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 18 januari 2005
20:15
Javier Guzman
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 februari 2005
20:00
Club Comedy
Patronaat, Haarlem
20:15
Lebbis
Diligentia, Den Haag
20:00
Kamagurka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zondag 13 februari 2005
20:00
Jörgen Raymann
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 februari 2005
19:30
Raymann is laat
Nighttown, Rotterdam
donderdag 24 februari 2005
19:30
Raymann is laat
Nighttown, Rotterdam
zaterdag 26 februari 2005
20:00
Arie en Silvester
Markant Uden, Uden
woensdag 09 maart 2005
20:00
Arie en Silvester
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 23 maart 2005
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 25 maart 2005
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 26 maart 2005
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 31 maart 2005
20:30
R.O te Paard
Paard, Den Haag
vrijdag 01 april 2005
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 02 april 2005
20:00
Dolf Jansen
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 05 april 2005
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 06 april 2005
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 13 april 2005
20:15
Stessen
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 18 april 2005
20:15
Bert Visscher
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 21 april 2005
20:00
Ruben & Nathan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 11 mei 2005
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
dinsdag 24 mei 2005
20:00
Arie en Silvester
Chassé Theater, Breda
donderdag 26 mei 2005
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 27 mei 2005
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 28 mei 2005
20:00
Kommil Foo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zondag 29 mei 2005
20:00
Kommil Foo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 30 mei 2005
20:00
Kommil Foo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zaterdag 04 juni 2005
20:15
Alex Klaassen en Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
woensdag 22 juni 2005
20:00
Dolf Jansen
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 28 september 2005
20:00
Leon van der Zanden
Metropool, Hengelo
vrijdag 30 september 2005
20:00
Kees Torn
J.C. Pardoes, Hoogwoud
dinsdag 11 oktober 2005
20:00
Youp van 't Hek
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 15 oktober 2005
20:30
Kamagurka & de Ridders van den Apocalyps
Paard, Den Haag
donderdag 20 oktober 2005
Howard Komproe
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 26 oktober 2005
20:00
Freek De Jonge / David Olney
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 29 oktober 2005
Claudia de Breij
Twentse Schouwburg, Enschede
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
vrijdag 04 november 2005
20:00
André Manuel
J.C. Pardoes, Hoogwoud
woensdag 09 november 2005
20:30
Andre Manuel
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 12 november 2005
20:15
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
woensdag 23 november 2005
20:00
Tim van der Sluijs
J.C. Pardoes, Hoogwoud
zaterdag 03 december 2005
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
vrijdag 09 december 2005
20:15
Jochem Myjer
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 14 december 2005
22:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 11 januari 2006
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 19 januari 2006
21:00
Pop VS. Poetry
Patronaat, Haarlem
woensdag 25 januari 2006
Wouter Deprez
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 27 januari 2006
20:00
Katinka Polderman
J.C. Pardoes, Hoogwoud
woensdag 01 februari 2006
20:30
Vliegende Panters
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Theo Maassen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 08 februari 2006
20:30
Martijn Oosterhuis
Metropool, Hengelo