Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkgebouw
Rijssen
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 23 februari 2011
20:15
André Manuel Leve de man van de SVP
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Onno Innemee
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 24 februari 2011
20:30
Maandag
Meervaart, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter vd Hurk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 25 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Russin zoekt man!?
Meervaart, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Posttheater, Arnhem
20:15
Javier Guzman
Theater De Veste, Delft
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jandino Asporaat
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jetty Mathurin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 26 februari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Nacht van het cabaret
Theater De Veste, Delft
20:30
André Manuel
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Nat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Speeldoos, Vught
maandag 28 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 01 maart 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Gili
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 02 maart 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Paulien Cornelisse - Hallo aarde
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agnietenhof, Tiel
Joep Onderdelinden - Nat
Zaantheater, Zaandam
donderdag 03 maart 2011
20:30
Yora Rienstra - Cabarestafette 25 jaar
Meervaart, Amsterdam
Wilfried de Jong - Man en Fiets
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Diligentia, Den Haag
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Henry van Loon - De Henry van Loon entertainment s
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - BOHEEMS
De Muze, Noordwijk
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Murth Mossel
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Stefan Pop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 04 maart 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Soundos / Ygor
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Op Sterk Water
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 05 maart 2011
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ter Bescherming van de Jeugd - California
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Spant!, Bussum
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
20:30
Martijn Hillenius
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - BOHEEMS
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Joep Onderdelinden - Nat
Parkgebouw, Rijssen
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 06 maart 2011
20:15
Jörgen Raymann
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 08 maart 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater de Kampanje, Den Helder