Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
00:00
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
BREStheater
Brielle
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
De Toegift
Den Hoorn
Diligentia
Den Haag
00:00
Dok6
Panningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
woensdag 03 april 2019
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Boerderij, Huizen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 april 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 05 april 2019
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
BREStheater, Brielle
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Oldenhermanns - UNSEXED
De Cammeleur, Dongen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Meenthe, Steenwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Oosterpoort, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Reggehof, Goor
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Diekhuus, Middelharnis
Theo Nijland - En de rest is onzin
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kommil Foo - Oogst
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere