Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
De Reggehof
Goor
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
15:00
Allicht
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Lux
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arsenaal Theater
Vlissingen
21:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Griffioen
Amstelveen
woensdag 09 februari 2011
20:00
Acda en de Munnik
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 10 februari 2011
20:30
Yora Rienstra
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Thijs Maas
Theater De Veste, Delft
20:15
Seth Gaaikema
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jandino Asporaat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Guido Weijers - Axestos - reprise
Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater Harderwijk, Harderwijk
Bert Visscher - Afijn
Deventer Schouwburg, Deventer
vrijdag 11 februari 2011
20:30
Yora Rienstra
Theater PePijn, Den Haag
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Seth Gaaikema
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - BOHEEMS
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sanne Wallis de Vries
Diligentia, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Luider & Van Donselaar met Klittenband
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Lennaert Meas - Verschil moet er zijn
C.C. De Schakel, Waregem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Reggehof, Goor
20:15
Eric Koller
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Debut
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Deventer Schouwburg, Deventer
zaterdag 12 februari 2011
20:15
Vrouw Holland
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Uit Bed
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Jorrit Rogaar
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Jeroen van Merwijk
Diligentia, Den Haag
20:15
Hans Dorrestijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
zondag 13 februari 2011
15:00
Theatersport: BinnensteBuiten vs ???
Allicht, Nijmegen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 14 februari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
dinsdag 15 februari 2011
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Dick en Debbie - Rampen Tampen
De Harmonie, Leeuwarden
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
woensdag 16 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater De Lievekamp, Oss
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - BOHEEMS
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jandino Asporaat
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Schouwburg de Lawei, Drachten
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Deventer Schouwburg, Deventer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 februari 2011
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - BOHEEMS
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ronald Smink
Theater De Veste, Delft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Robbert Jan Proos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pieter Derks
Diligentia, Den Haag
Night of Comedy - News of Comedy
Lux, Nijmegen
20:00
Loze Kreten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Fulcotheater, IJsselstein
Joep Onderdelinden - Nat
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 18 februari 2011
20:00
Tineke Schouten
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
Night of Comedy - News of Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Mylou Frencken
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Lenette van Dongen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Het Monica Da Silva Trio
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Eric Koller
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Arsenaal Theater, Vlissingen
21:00
Comedytrain
Theater De Veste, Delft
20:15
Branding (pimped)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Zaantheater, Zaandam
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 19 februari 2011
20:30
Vrijheid van de slechte smaak
Meervaart, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Seth Gaaikema met Het mooiste komt nog
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Griffioen, Amstelveen