Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Munttheater
Weert
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Carna
Einighausen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Twentse Schouwburg
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Witte Theater
IJmuiden
Het Plein
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Almere Strand
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Odeon
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Mythe
Goes
Posttheater
Arnhem
Prinsenhof
Best
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Reehorst
Ede
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
21:00
Hedon
Zwolle
S.C.C. De Enck
Oirschot
Aloys
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Eendracht
Gemert
zondag 03 mei 2009
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
woensdag 06 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 07 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Kom, Nieuwegein
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater Zuidplein, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Leest, Waalwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Plein, Den Haag
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Harmonie, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Almere Strand, Almere
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Odeon, Veldhoven
Wouter Deprez - Eelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jaap Mulder
C.C. De Pas, Heesch
Silvester Zwaneveld
Theater de Bussel, Oosterhout
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
John Buijsman - BUK
Orpheus, Apeldoorn
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Jeroen van Merwijk - Graag meneer Van Merwijk!
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 08 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Orpheus, Apeldoorn
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Karin Bloemen - Overgang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kees Torn - Einde Verhaal
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer
Spant!, Bussum
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld
Theater de Mythe, Goes
Wouter Deprez - Eelt
Posttheater, Arnhem
Jaap Mulder
Prinsenhof, Best
Kommil Foo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Schouwburg Venray, Venray
John Buijsman - BUK
Theater de Bussel, Oosterhout
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
De Reehorst, Ede
20:00
Olaf en Jasper
Het Front, Vroomshoop
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Schudden - Ruis
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Comedy Explosion
Diligentia, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Tobbe, Voorburg
21:00
Comedytrain met o.a.: Henry van Loon / Jochen Otte
Hedon, Zwolle
zaterdag 09 mei 2009
Leon van der Zanden - Cola
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Aloys, Eindhoven
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vincent Geers - Overdaad
De Eendracht, Gemert