Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Klameare
Workum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kom
Nieuwegein
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Kattendans
Bergeijk
MIDI Tilburg
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Pook
Oostknollendam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Musis
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
P3
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Weijer
Boxmeer
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arsenaal Theater
Vlissingen
Chassé Theater
Breda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Muzeval
Emmen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kinkel
Bemmel
vrijdag 14 januari 2011
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Comedytrain
Metropool, Hengelo
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 15 januari 2011
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Lambert Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joep Onderdelinden - Nat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Gili
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 16 januari 2011
15:00
Seth Gaaikema - 50-jarige jubileumshow: ‘Het moois
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater de Kom, Nieuwegein
dinsdag 18 januari 2011
Veldhuis & Kemper
De Poorterij, Zaltbommel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Joep Onderdelinden - Nat
MIDI Tilburg, Tilburg
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Femmage
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ellen Dikker
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 19 januari 2011
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Pook, Oostknollendam
20:30
Op Sterk Water
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Murth Mossel
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Javier Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion - Comedy Explosion Theatertour
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Afijn
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 20 januari 2011
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Stefan Pop
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sjaak Bral
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Sara Kroos - BOHEEMS
Musis, Arnhem
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Joep Onderdelinden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 21 januari 2011
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Op Sterk Water met De Theatertour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Op Sterk Water
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Night of Comedy - News of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Flint, Amersfoort
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Afijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Alkemade en Bloemen
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 22 januari 2011
20:30
Speelman & Speelman
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Roué Verveer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
P3, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joep Onderdelinden - Nat
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends - Blessuretijd
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Dames voor na Vieren
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Arie Vuyk
Theater PePijn, Den Haag
zondag 23 januari 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
maandag 24 januari 2011
20:15
Sara Kroos - BOHEEMS
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Guido Weijers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater Aan de Slinger, Houten
dinsdag 25 januari 2011
Youp van 't Hek - Omdat de Nacht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Simone Kleinsma
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste Keer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Guido Weijers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater Aan de Slinger, Houten
woensdag 26 januari 2011
20:15
Simone Kleinsma
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - BOHEEMS
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Weijer, Boxmeer
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Martijn Hillenius
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Luider & Van Donselaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lenette van Dongen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Arsenaal Theater, Vlissingen
Joep Onderdelinden - Nat
Chassé Theater, Breda
20:15
Guido Weijers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater Aan de Slinger, Houten
donderdag 27 januari 2011
20:15
Yora Rienstra
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater De Muzeval, Emmen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Pas, Heesch
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Joep Onderdelinden - Nat
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Begijn le Bleu
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 28 januari 2011
20:15
Tineke Schouten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
C.C. De Kinkel, Bemmel