Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Flint
Amersfoort
C.C. De Klameare
Workum
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
maandag 27 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 28 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bas Birker / Harry Glotzbach / Martijn Oosterhuis
Burgerweeshuis, Deventer
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 29 december 2010
20:00
Guido Weijers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed (Try-out)
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 december 2010
14:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 31 december 2010
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 januari 2011
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Toegift, Den Hoorn
woensdag 05 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 06 januari 2011
20:15
Schudden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
20:30
Nathalie Baartman - Raak
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 07 januari 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Kristel Zweers
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Wilminktheater, Enschede
20:30
Katarina Vermeulen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hans Liberg
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Afijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 08 januari 2011
20:30
Thijs Maas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anuar
Theater de Tobbe, Voorburg
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Kristel Zweers - Ruig
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Onno Innemee met Het is hier een gekkenhuis / try-
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leoni Jansen
Theater De Veste, Delft
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Flint, Amersfoort
zondag 09 januari 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
maandag 10 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
dinsdag 11 januari 2011
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 12 januari 2011
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - BOHEEMS
S.C.C. De Enck, Oirschot
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Kees Torn
Theater De Veste, Delft
donderdag 13 januari 2011
20:15
Javier Guzman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Afijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Silvester
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners (Try-ou
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Klaas van der Eerden
Diligentia, Den Haag
vrijdag 14 januari 2011
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Diederik van Vleuten
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Comedytrain
Metropool, Hengelo
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jelle Kuiper
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Dorine Wiersma
Diligentia, Den Haag
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Spant!, Bussum
20:30
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Joep Onderdelinden - Nat
Flint, Amersfoort
zaterdag 15 januari 2011
Gili
C.C. De Klameare, Workum
Sara Kroos - BOHEEMS
Theater aan de Schie, Schiedam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joep Onderdelinden - Nat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard