Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Den Boogaard
Moergestel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Musis
Arnhem
20:00
Atak
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Deurne
Deurne
De Maaspoort
Venlo
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Lucent Danstheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Boerderij
Huizen
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Munttheater
Weert
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Kom
Nieuwegein
zaterdag 04 april 2009
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
maandag 06 april 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
dinsdag 07 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 april 2009
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
donderdag 09 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - iClaudia
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Nathalie Baartman - Los
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Waan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein