Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
't Theaterke
Best
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Spant!
Bussum
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Mythe
Goes
Spant!
Bussum
Wesopa Weesp
Weesp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Theater Floralis
Lisse
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Diligentia
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Schattelijn
Geertruidenberg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
19:45
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 18 oktober 2019
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 19 oktober 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
zondag 20 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
De Schattelijn, Geertruidenberg
Best of... Ton Kas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
19:45
Comedy Night: Tom Sligting + Esther van der Voort & more
Simplon, Groningen
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Veste, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Hehobros
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
donderdag 24 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Kappen, Haaksbergen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Stoep, Spijkenisse
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Parktheater, Eindhoven