Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Idea
Soest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Nova
Wetteren
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
De Reehorst
Ede
C.C. Strombeek
Grimbergen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Den Dullaert
Hulst
20:00
LAKtheater
Leiden
Koningshof
Maassluis
Bon theater
Medemblik
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Plein
Ridderkerk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
De Horst
Venhorst
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
De Schattelijn
Geertruidenberg
Kursaal Oostende
Oostende
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parktheater
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater Schuurkerk
Maassluis
Theater Zinin
Nijverdal
Het Klooster
Nuenen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater de Mythe
Goes
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
S.C.C. De Enck
Oirschot
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Diligentia
Den Haag
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater Dongepark
Dongen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Pas
Heesch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Dok6
Panningen
vrijdag 20 november 2009
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
zaterdag 21 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
BREStheater, Brielle
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zondag 22 november 2009
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Veste, Delft
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Schattelijn, Geertruidenberg
Theo Maassen - Zonder Pardon
Kursaal Oostende, Oostende
14:00
Seth Gaaikema
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 23 november 2009
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
dinsdag 24 november 2009
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sex & drugs & Hoog Barok
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reggehof, Goor
20:15
Jan Jaap van der Wal - Lekker hard lachen met olie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Posi-tien
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
Freek de Jonge
Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Nuenen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dedication
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
C.C. De Werft, Geel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater de Mythe, Goes
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kom, Nieuwegein
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Theo Maassen - Zonder Pardon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Por Dios
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Maaspoort, Venlo
donderdag 26 november 2009
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Posttheater, Arnhem
Droog Brood - Een Frisse Wind
De Kattendans, Bergeijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Chassé Theater, Breda
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
Colosseum Dokkum, Dokkum
Eric van Sauers - Ridder
Theater Dongepark, Dongen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Goudse Schouwburg, Gouda
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
C.C. De Pas, Heesch
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ronald Goedemondt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Mans Genoeg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arie Koomen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Dok6, Panningen