Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Djoelen
Oud-Turnhout
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. Begijnhof
Diest
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Capitole
Gent
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
C.C. Ghybe
Poperinge
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
woensdag 25 januari 2012
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Singer Theater, Laren
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Markant Uden, Uden
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Maaspoort, Venlo
20:00
Leon van der Zanden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Richard Groenendijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 26 januari 2012
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anuar - Gedreven
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Orpheus, Apeldoorn
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Chassé Theater, Breda
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
Theater De Veste, Delft
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. De Pas, Heesch
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Metropool, Hengelo
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Vorstin, Hilversum
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jeroen Leenders
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Paul de Leeuw
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Kommil Foo - Breken
De Djoelen, Oud-Turnhout
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Bert Kruismans - GEEN GEZEIK, IEDEREEN RIJK
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Het Klooster, Woerden
20:00
Richard Groenendijk
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 27 januari 2012
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Flint, Amersfoort
20:30
Doen en Laten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
M-Lab, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Spant!, Bussum
20:00
Schudden - Noorderzon
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Thijs van Domburg
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Begijnhof, Diest
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jeroen Leenders
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Nina de la Croix - Bas
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Eendracht, Gemert
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Capitole, Gent
20:30
Margriet Bolding - Laaghangend fruit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Purper - Helden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Leon van der Zanden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Paul de Leeuw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jörgen Raymann
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Anuar - Gedreven
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
De Gebroeders Fretz - Revolte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Ghybe, Poperinge
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Purmaryn, Purmerend