Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Den Herd
Bladel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Mythe
Goes
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
De Meerpaal
Dronten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Mythe
Goes
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Groene Engel
Oss
Muziekcentrum Enschede
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Musis
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
Theater Achterom
Hilversum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Cammeleur
Dongen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
Sweel Cultureel
Zweeloo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Zaete
Yerseke
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zaterdag 20 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
C.C. Den Herd, Bladel
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
zondag 21 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
maandag 22 maart 2010
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
dinsdag 23 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 24 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 25 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
vrijdag 26 maart 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
zaterdag 27 maart 2010
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal