Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Capellenborg Theater
Wijhe
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Luxor Live
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
De Pit
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
donderdag 04 juni 2009
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Footloose
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Capellenborg Theater, Wijhe
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 05 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Beauty Queen Of Leenane
De Muze, Noordwijk
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Guido Weijers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zaterdag 06 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Cola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Footloose
Parktheater, Eindhoven
zondag 07 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Parktheater, Eindhoven
maandag 08 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
woensdag 10 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 11 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
vrijdag 12 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 13 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 17 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 18 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 19 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 20 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn