Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Speeldoos
Baarn
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Roma
Antwerpen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
MIDI Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater Het Plein
Ridderkerk
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
C.C. De Steiger
Menen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Klooster
Woerden
C.C. Cromwiel
Steenbergen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zaterdag 13 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater de Purmaryn, Purmerend
zondag 14 maart 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Spiegel, Zwolle
Speelman & Speelman - Thuis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 15 maart 2010
Acda en de Munnik
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Boheems
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 16 maart 2010
Acda en de Munnik
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Charlatans
De Harmonie, Leeuwarden
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Eric van Sauers - Ridder
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hete vrede
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Zaantheater, Zaandam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kristel Zweers - Ruig
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Boheems
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 17 maart 2010
Ashton Brothers - Charlatans
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater aan het Spui, Den Haag
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hete vrede
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Speeldoos, Baarn
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Poorterij, Zaltbommel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Boheems
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Roma, Antwerpen
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater Bellevue, Amsterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Flint, Amersfoort
donderdag 18 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater aan het Spui, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Bussel, Oosterhout
Finalistentour Cabaretesk 10
MIDI Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Zuidplein, Rotterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Plein, Ridderkerk
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
De Maaspoort, Venlo
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Houts en de Ket
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 19 maart 2010
Acda en de Munnik - ODE
Musis, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Steiger, Menen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Comedytrain
Toomler Theater, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Kamps en Kamps met Kamps en Kamps 1
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg Lochem, Lochem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. Cromwiel, Steenbergen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Bussel, Oosterhout
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 20 maart 2010
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht