Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Toomler Theater
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Minnepoort
Leuven
Martiniplaza
Groningen
Het Klooster
Woerden
Flint
Amersfoort
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
00:00
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Cultura
Ede
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
00:00
Singer Theater
Laren
00:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
zondag 13 oktober 2019
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 15 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 16 oktober 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
donderdag 17 oktober 2019
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 18 oktober 2019
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein