Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kunstgreep
Oostzaan
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Sjor
Roggel
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Almere
Almere
Werftheater
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Achterom
Hilversum
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Allicht
Nijmegen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vrijdag 15 april 2011
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
zaterdag 16 april 2011
Joep Onderdelinden - Nat
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Almere, Almere
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 17 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 18 april 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Posttheater, Arnhem
dinsdag 19 april 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
Joep Onderdelinden - Nat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hans Liberg
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
woensdag 20 april 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
Joep Onderdelinden - Nat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Claudia de Breij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - LOL inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:00
Adam Fields / Jasper Valstar/ Fuad Hassen
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Max van den Burg
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Jandino Asporaat
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden
Diligentia, Den Haag
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 21 april 2011
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Posthuis Theater, Heerenveen
Joep Onderdelinden - Nat
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Poorterij, Zaltbommel
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Theater Achterom, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Speelman & Speelman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kees Torn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Claudia de Breij
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tineke Schouten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Binnenste Buiten
Allicht, Nijmegen
20:00
Herman van Veen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Hans Dorrestijn
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Max van den Burg
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kees Torn - Loze kreten
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Paulien Cornelisse
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Javier Guzman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Hillenius
Theater De Veste, Delft
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Diligentia, Den Haag
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
A nice night for an evening
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen