Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Gildhof
Tielt
20:30
De Meerpaal
Dronten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Warande
Turnhout
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Capitole
Gent
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Capitole
Gent
MIDI Tilburg
Tilburg
Cultura
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Griffioen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
't Getouw
Mol
Theater de Stoep
Spijkenisse
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Lakei
Helmond
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Werftheater
Utrecht
Capitole
Gent
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Swanla Theater
Zevenhuizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Evergem
Evergem
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tivoli
Utrecht
Singer Theater
Laren
Theater Concordia
Enschede
De Cultuurwerf
Vlissingen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 21 april 2010
20:00
Cabarestafette
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 april 2010
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Gildhof, Tielt
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kasper van Kooten - Driekwart
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Por Dios
De Warande, Turnhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
Capitole, Gent
Eric van Sauers - Ridder
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Cameretten Finaletournee 2009
C.C. Zundert, Zundert
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 23 april 2010
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Begijn le Bleu
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
zaterdag 24 april 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 26 april 2010
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer