Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Muze
Noordwijk
20:00
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kattendans
Bergeijk
Spant!
Bussum
Theater De Muzeval
Emmen
De Reggehof
Goor
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Beun
Heiloo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
maandag 14 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Parktheater, Eindhoven
20:30
Paulien Cornelisse - Dagbraken (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 15 december 2009
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
So What!, Gouda
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 16 december 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Por Dios
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Posthuis Theater, Heerenveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hete vrede
Theater Aan de Slinger, Houten
Dedication
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric van Sauers - Ridder
Het Musiater, Zevenaar
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 17 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater De Kolk, Assen
Sara Kroos - Boheems
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Carolien Borgers
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Altijd Verder
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kristel Zweers - Ruig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Kees Torn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Javier Guzman - Por Dios
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hete vrede
De Muze, Noordwijk
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 18 december 2009
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Speelman & Speelman - Thuis
De Kattendans, Bergeijk
Sara Kroos - Boheems
Spant!, Bussum
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater De Muzeval, Emmen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Reggehof, Goor
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniel Arends - Geen excuses
Theater de Beun, Heiloo
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hete vrede
De Muze, Noordwijk
20:30
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater de Bussel, Oosterhout
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Boom Chicago
Arsenaal Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 19 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Meervaart, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Podium Mozaiek, Amsterdam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht