Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
Theater Aan de Slinger
Houten
Den Dullaert
Hulst
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
De Eendracht
Gemert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Den Boogaard
Moergestel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Musis
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Atak
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
donderdag 02 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Waan
Fulcotheater, IJsselstein
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater de Purmaryn, Purmerend
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Munttheater, Weert
vrijdag 03 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 april 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
zondag 05 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 06 april 2009
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 07 april 2009
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 08 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem