Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
00:00
Dok6
Panningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theaterpand Weesp
Weesp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Wilminktheater
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. De Kruisboog
Tienen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Odeon
Zwolle
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Gooiland
Hilversum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zinin
Nijverdal
BREStheater
Brielle
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Junushoff Theater
Wageningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Lievekamp
Oss
ATLAS Theater
Emmen
Spant!
Bussum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
Theater Kulturhus
Borne
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Kattendans
Bergeijk
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Speeldoos
Vught
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater PePijn
Den Haag
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
woensdag 09 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
donderdag 10 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 11 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Theater Gooiland, Hilversum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Anne-Marie Jung - Ram
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Kulturhus, Borne
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater PePijn, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp