Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultura
Ede
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Junushoff Theater
Wageningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kappen
Haaksbergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
De Spil
Roeselare
Theater De Veste
Delft
Theater De Boerderij
Huizen
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
C.C. Stroud
Putten
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
ATLAS Theater
Emmen
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Theater de Griffioen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C-Mine
Genk
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Dok6
Panningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
C.C. De Pas
Heesch
woensdag 30 januari 2019
Matroesjka - Brainwash
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
Kiki Schippers - Waar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Bussel, Oosterhout
Freek de Jonge - De Suppoost
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Leest, Waalwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Alex Ploeg Ultimatum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
donderdag 31 januari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 01 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch