Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
00:00
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
C-Mine
Genk
Theater de Koornbeurs
Franeker
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Musis
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
woensdag 30 januari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Wilminktheater, Enschede
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Cultura, Ede
20:30
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Karin Bloemen - Souvenirs
C.C. Deurne, Deurne
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Speeldoos, Baarn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Orpheus, Apeldoorn
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 31 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Comedy Night 31 jan
Podium Victorie, Alkmaar
vrijdag 01 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten