Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Kielzog
Hoogezand
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Aan de Slinger
Houten
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Deventer Schouwburg
Deventer
Compagnietheater
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Theater De Musketon
Utrecht
J.C. Interval
Papendrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Posttheater
Arnhem
Colosseum Dokkum
Dokkum
Theater de Koornbeurs
Franeker
Flint
Amersfoort
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Diligentia
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Compagnietheater
Amsterdam
De Skâns
Gorredijk
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Scala Helmond
Helmond
Spant!
Bussum
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Compagnietheater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
't Zand
Maarssen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Cafe The Joker
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Molen
Beuningen
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
So What!
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
donderdag 10 december 2009
Sara Kroos - Boheems
Het Kielzog, Hoogezand
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Richard Groenendijk - Terug bij af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Parktheater, Eindhoven
Kristel Zweers - Ruig
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kennemer Theater, Beverwijk
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
Fulcotheater, IJsselstein
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 11 december 2009
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Zaantheater, Zaandam
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 december 2009
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Lindenberg Theater, Nijmegen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Schaffelaartheater, Barneveld
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Muze, Noordwijk
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scala Helmond, Helmond
Onno Innemee - De Spooktrein
Spant!, Bussum
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
NK Poetry Slam 2009
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Kolk, Assen
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Hete vrede
De Poorterij, Zaltbommel
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Enge Buren, 3 zielen, 1 gedachte?
C.C. Zundert, Zundert
Dedication
't Zand, Maarssen
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zondag 13 december 2009
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Onno Innemee - De Spooktrein
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater De Molen, Beuningen
maandag 14 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Paulien Cornelisse - Dagbraken (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 15 december 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
So What!, Gouda
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede