Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
De Pit
Terneuzen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Kennemer Theater
Beverwijk
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Meervaart
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vredenburg
Utrecht
Vredenburg
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Melkweg
Amsterdam
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
AFAS Circustheater
Scheveningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theaterhotel Almelo
Almelo
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Munttheater
Weert
vrijdag 24 april 2009
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Jochem Myjer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Theater De Veste, Delft
Jörgen Raymann - Familyman
Scheldetheater, Terneuzen
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
Theater De Willem, Papendrecht
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Waan
Meervaart, Amsterdam
Sjaak
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wouter Deprez - Eelt
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
zaterdag 25 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Brokstukken - Rode Dwerg
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Claudia de Breij - iClaudia
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Ellen Dikker - Toendra
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Jeroen Bouwhuis
Theater de Tobbe, Voorburg
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kees Torn - Einde Verhaal
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Mike Boddé & Ineke van Klinken
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - Los
Posttheater, Arnhem
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Waan
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Raoul Bakker - Put your money where your mouth is
Catharinakapel, Harderwijk
Silvester Zwaneveld
Meervaart, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Veldhuis & Kemper
Vredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Vredenburg, Utrecht
Wouter Deprez - Eelt
Zaantheater, Zaandam
zondag 26 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jörgen Raymann - Familyman
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Waan
Theater De Omval, Diemen
20:30
Puur Gelul: Boozy / Jim Speelmans / Renske de Gree
Patronaat, Haarlem
maandag 27 april 2009
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Ernst van der Pasch
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Renee van Bavel
Melkweg, Amsterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 28 april 2009
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Cabarestafette
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Chassé Theater, Breda
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Het Park, Hoorn
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Nikè
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Waan
Schouwburg Venray, Venray
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
woensdag 29 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - AXESTOS
Theaterhotel Almelo, Almelo
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater De Veste, Delft
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 30 april 2009
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
vrijdag 01 mei 2009
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert