Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Beun
Heiloo
Singer Theater
Laren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
M-Lab
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
De Weijer
Boxmeer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Beatrix Theater
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaantheater
Zaandam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Groene Engel
Oss
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Evergem
Evergem
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Posttheater
Arnhem
vrijdag 26 maart 2010
20:30
Kristel Zweers - Ruig
BREStheater, Brielle
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 27 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Witte Theater, IJmuiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater Zinin, Nijverdal
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Beun, Heiloo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Singer Theater, Laren
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Almere, Almere
Hans Teeuwen Zingt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
M-Lab, Amsterdam
Bart Chabot / Jan Mulder / Remco Campert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Fransche School Culemborg, Culemborg
Eric van Sauers - Ridder
Deventer Schouwburg, Deventer
Finalistentour Cabaretesk 10
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Rob Urgert & Kees van Amstel, Hoe Word Ik Gelukkig
C.C. Zundert, Zundert
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Kamagurka - Kamagurka Geneest
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Bon theater, Medemblik
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Agnietenhof, Tiel
zondag 28 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge
Paard, Den Haag
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
maandag 29 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Zaantheater, Zaandam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater de Schalm, Veldhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
hommage aan rob chrispijn | amsterdams kleinkunst
Meervaart, Amsterdam
Acda en de Munnik
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 maart 2010
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Jochen Otten
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Boheems
Schaffelaartheater, Barneveld
Javier Guzman - Por Dios
Markant Uden, Uden
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne en Goebbels, een confrontatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
woensdag 31 maart 2010
Acda en de Munnik
Zaantheater, Zaandam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Charlatans
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Mans Genoeg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Venray, Venray
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parktheater, Eindhoven
20:15
Wim Helsen
Leidse Schouwburg, Leiden
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
donderdag 01 april 2010
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Boheems
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Axestos
Theater de Spiegel, Zwolle
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hete vrede
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Spant!, Bussum
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Altijd Verder
Junushoff Theater, Wageningen
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Groene Engel, Oss
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Flint, Amersfoort
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Diligentia, Den Haag
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Vos & Vogels, Marmot met appeltaart
C.C. Zundert, Zundert
Freek de Jonge - De hel van het noorden
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Werf, Aalst
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agnietenhof, Tiel
vrijdag 02 april 2010
20:15
Lenette van Dongen
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - Axestos
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater 't Pand, Gorinchem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Roué Verveer - Mans Genoeg
Posttheater, Arnhem