Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Munttheater
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Klooster
Woerden
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Dok6
Panningen
Den heuvel
Alphen
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
't Rozenknopje
Eindhoven
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Podium heino
Heino
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kulturhus
Epe
Het Klooster
Woerden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
Figi Theater
Zeist
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Drommedaris
Enkhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Domijnen
Sittard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
donderdag 15 november 2018
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 16 november 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad