Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meerpaal
Dronten
20:15
Cultura
Ede
't Rozenknopje
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Drommedaris
Enkhuizen
Kulturhus
Epe
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Beun
Heiloo
Podium heino
Heino
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater Aan de Slinger
Houten
Singer Theater
Laren
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
De Muze
Noordwijk
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
Luctor et Emergo
Rilland
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
donderdag 15 november 2018
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 16 november 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer