Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Kastanjelaan 13
Velp
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
't Zand
Maarssen
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Eendracht
Gemert
De Maaspoort
Venlo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Figi Theater
Zeist
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Unie
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. Den Herd
Bladel
14:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Volckaert Theater
Dongen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Lochem
Lochem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
vrijdag 27 maart 2009
Jörgen Raymann - Familyman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kasper van Kooten - Veelvraat
Flint, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Agnietenhof, Tiel
Koller
Het Musiater, Zevenaar
Mark van de Veerdonk
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Los
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Waan
Kastanjelaan 13, Velp
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - Dedication
't Zand, Maarssen
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan de Schie, Schiedam
zaterdag 28 maart 2009
20:00
A Night of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Zaantheater, Zaandam
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
De Eendracht, Gemert
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Willem, Papendrecht
John Buijsman - BUK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Familyman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kristel Zweers - Ruig
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg
Theater PePijn, Den Haag
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Waan
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - Dedication
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Samba Schutte
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Bries
Musis, Arnhem
Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:30
Speelman & Speelman - Thuis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Figi Theater, Zeist
zondag 29 maart 2009
Cesar Zuiderwijk (& The Clarks)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Effe Serieus?!
De Unie, Rotterdam
Footloose
De Maaspoort, Venlo
Herman Finkers - Na de Pauze
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Den Herd, Bladel
14:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 30 maart 2009
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jörgen Raymann - Familyman
Schouwburg Venray, Venray
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
dinsdag 31 maart 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Bussel, Oosterhout
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Parktheater, Eindhoven
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Purmaryn, Purmerend
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Karin Bloemen - Overgang
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - Dedication
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sara Kroos - Bries
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Chassé Theater, Breda
woensdag 01 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Eric van Sauers - Ridder
De Weijer, Boxmeer
Footloose
Schouwburg Venray, Venray
Harry Glotzbach - Pura Vida
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - De Rust Zelve
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees Torn - Einde Verhaal
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Harmonie, Leeuwarden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lenette van Dongen - Niké
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Nikè
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Leon van der Zanden
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Volckaert Theater, Dongen
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
donderdag 02 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Acda en de Munnik - Spelen
Wilminktheater, Enschede
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg Lochem, Lochem
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - iClaudia
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ellen Dikker - Toendra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - Ridder
Kennemer Theater, Beverwijk
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Schouwburg Almere, Almere
Kees Torn - Einde Verhaal
TAQA Theater De Vest, Alkmaar