Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Jan van Besouw
Goirle
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Dok6
Panningen
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Den Herd
Bladel
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Groene Engel
Oss
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Achterom
Hilversum
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sweel Cultureel
Zweeloo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Zaete
Yerseke
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
zaterdag 20 maart 2010
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Speelman & Speelman - Thuis
Jan van Besouw, Goirle
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
C.C. Den Herd, Bladel
zondag 21 maart 2010
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
maandag 22 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 23 maart 2010
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
woensdag 24 maart 2010
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Diligentia, Den Haag
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 25 maart 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss
Hete vrede
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Samba Schutte - Je Maintiendrai
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Groene Engel, Oss
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Harmonie, Leeuwarden
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Ernst van der Pasch, Laat niets van waarde achter
C.C. Zundert, Zundert
Finalistentour Cabaretesk 10
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
20:00
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 26 maart 2010
20:15
Ter Bescherming van de Jeugd met California
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Bouwkunde, Deventer
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Achterom, Hilversum
Daniel Arends - Geen excuses
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kamagurka - Kamagurka Geneest
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Sweel Cultureel, Zweeloo
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - Ridder
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Musis, Arnhem
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Zaete, Yerseke
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Molenberg, Delfzijl
Guido Weijers - Axestos
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
De Cammeleur, Dongen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Cpunt Theater, Hoofddorp
Javier Guzman - Por Dios
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. 't Vondel, Halle
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen