Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. De Werft
Geel
20:00
Dok6
Panningen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Speeldoos
Vught
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Carrousel
Ommen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Evergem
Evergem
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Zuidplein
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Kruithuis
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
van Beresteyn
Veendam
20:00
Het Front
Vroomshoop
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Omval
Diemen
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kom
Nieuwegein
Pook
Oostknollendam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater PePijn
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Capitole
Gent
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
22:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 03 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Posttheater, Arnhem
Jörgen Raymann
De Maagd, Bergen op Zoom
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Por Dios
Theater de Kampanje, Den Helder
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C.C. De Werft, Geel
20:00
Kasper van Kooten
Dok6, Panningen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ronald Goedemondt met 'Dedication'
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Speeldoos, Vught
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Wesopa Weesp, Weesp
zondag 04 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Griffioen, Amstelveen
maandag 05 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 06 oktober 2009
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Boheems
De Reggehof, Goor
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 07 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Boheems
Theater Carrousel, Ommen
Een Avondje Bergkamp
Fidei et Arti, Oudenbosch
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dedication
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 oktober 2009
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Evergem, Evergem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Achterom, Hilversum
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
MIDI Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
van Beresteyn, Veendam
20:15
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Een Avondje Bergkamp
Junushoff Theater, Wageningen
Dedication
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 09 oktober 2009
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Dedication
Chassé Theater, Breda
Hard Gras on Tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Howard Komproe
Pathé Buitenhof, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
20:15
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Bussel, Oosterhout
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Een Avondje Bergkamp
van Beresteyn, Veendam
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
zaterdag 10 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie Koomen
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:45
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Kom, Nieuwegein
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Pook, Oostknollendam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Agnietenhof, Tiel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 11 oktober 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 oktober 2009
Dedication
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
woensdag 14 oktober 2009
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Speeldoos, Baarn
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Een Avondje Bergkamp
De Cammeleur, Dongen
20:00
Dedication
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Boheems
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
donderdag 15 oktober 2009
Begijn le Bleu
Orpheus, Apeldoorn
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Hard Gras on Tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Por Dios
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman - Por Dios (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Boheems
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Dedication
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
20:00
Daniël Arends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Eric Koller met 'Hippopotomonstrosesquipedaliofob
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 16 oktober 2009
22:30
Theo Maassen
De Kleine Komedie, Amsterdam