Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
De Reggehof
Goor
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C.C. De Meent
Alsemberg
Theater Carrousel
Ommen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
MIDI Tilburg
Tilburg
C.C. Evergem
Evergem
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Achterom
Hilversum
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Omval
Diemen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
van Beresteyn
Veendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
20:00
Pathé Buitenhof
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Het Front
Vroomshoop
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Omval
Diemen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Kruithuis
Groningen
Pook
Oostknollendam
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater de Kom
Nieuwegein
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater aan de Schie
Schiedam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater PePijn
Den Haag
De Cammeleur
Dongen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Markant Uden
Uden
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
22:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
dinsdag 06 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Boheems
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Daniël Arends
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
woensdag 07 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Meent, Alsemberg
Sara Kroos - Boheems
Theater Carrousel, Ommen
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Een Avondje Bergkamp
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 08 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
MIDI Tilburg, Tilburg
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Evergem, Evergem
Sara Kroos - Boheems
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Achterom, Hilversum
Een Avondje Bergkamp
Junushoff Theater, Wageningen
Guido Weijers - Axestos
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater de Spiegel, Zwolle
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
A Night of Comedy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
vrijdag 09 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater de Bussel, Oosterhout
Een Avondje Bergkamp
van Beresteyn, Veendam
Hard Gras on Tour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Chassé Theater, Breda
20:00
Howard Komproe
Pathé Buitenhof, Den Haag
20:00
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
20:15
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zaterdag 10 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater De Omval, Diemen
Javier Guzman - Por Dios
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniel Arends - Geen excuses
Het Kruithuis, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Pook, Oostknollendam
Hard Gras on Tour
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - Axestos
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Agnietenhof, Tiel
Sex & drugs & Hoog Barok try out
Theater de Kom, Nieuwegein
19:45
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater De Veste, Delft
20:00
Arie Koomen
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Daniël Arends - Geen excuses
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 11 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 12 oktober 2009
Hard Gras on Tour
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Sara Kroos - Boheems
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Dedication
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 14 oktober 2009
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan de Schie, Schiedam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Een Avondje Bergkamp
De Cammeleur, Dongen
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
20:00
Dedication
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 15 oktober 2009
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Begijn le Bleu
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - More Human Than Human
Capitole, Gent
Sara Kroos - Boheems
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Oosterpoort, Groningen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater PePijn, Den Haag
Hard Gras on Tour
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Guido Weijers
Markant Uden, Uden
Sex & drugs & Hoog Barok try out
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Daniël Arends
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Por Dios (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eric Koller met 'Hippopotomonstrosesquipedaliofob
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Dedication
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 16 oktober 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Hard Gras on Tour
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dedication
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jochen Otten
Dok6, Panningen
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Arie Koomen
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
De Tunes Puur!
Theater Walhalla, Rotterdam
22:30
Theo Maassen
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 17 oktober 2009
Jörgen Raymann
Schaffelaartheater, Barneveld
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Javier Guzman - Por Dios
Singer Theater, Laren
Hard Gras on Tour
Goudse Schouwburg, Gouda