Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Eendracht
Gemert
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
't Zand
Maarssen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
AFAS Circustheater
Scheveningen
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Fulcotheater
IJsselstein
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Sjor
Roggel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Musiater
Zevenaar
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 09 april 2011
20:00
Max van den Burg
De Eendracht, Gemert
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Nat
't Zand, Maarssen
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hans Dorrestijn
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Jetty Mathurin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 10 april 2011
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
maandag 11 april 2011
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 april 2011
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:15
Dames voor na Vieren
Theater De Veste, Delft
Joep Onderdelinden - Nat
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen
C.C. Hasselt, Hasselt
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 13 april 2011
20:00
SLAA
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Chassé Theater, Breda
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Joep Onderdelinden - Nat
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Paulien Cornelisse
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 14 april 2011
20:00
Ernesto & Marcellino en Wilfried Finkers - ‘Het be
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Silvester
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Claudia de Breij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Night of Comedy - News of Comedy
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Alex Klaasen
De Spil, Roeselare
Rauw & Rebels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Kees Torn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Joep Onderdelinden - Nat
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
vrijdag 15 april 2011
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Sara Kroos voor de Leeuwen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jandino Asporaat
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Daniël Arends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Theater Aan de Slinger, Houten
Joep Onderdelinden - Nat
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
De Kunstgreep, Oostzaan
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Roel C. Verburg
Sjor, Roggel
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dames voor na Vieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:15
Femmage
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 16 april 2011
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Daniël Arends
Schaffelaartheater, Barneveld
Joep Onderdelinden - Nat
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kees Torn
Diligentia, Den Haag
20:00
Max van den Burg
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Martijn Hillenius
De Harmonie, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Scheldetheater, Terneuzen
Harry Glotzbach - El Niño
Werftheater, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Claudia de Breij
Figi Theater, Zeist
20:00
Hans Dorrestijn
Het Musiater, Zevenaar
zondag 17 april 2011
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Purper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
Theater De Lievekamp, Oss