Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Prinsenhof
Best
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Deurne
Deurne
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Speeldoos
Vught
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
De Nieuwe Kolk
Assen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
RAI Theater
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Venray
Venray
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Flint
Amersfoort
C.C. Merksem
Merksem
Theater De Storm
Winterswijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schuur
Zevenbergen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
C.C. De Kei
Reusel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prinsenhof
Best
Theater de Griffioen
Amstelveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Perron-3
Rosmalen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Rietveld Theater
Delft
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
De Reggehof
Goor
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Machinist
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Flint
Amersfoort
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Karoessel
Geleen
15:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
vrijdag 14 december 2018
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning van de dieren
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Şafak Sezer
RAI Theater, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Venray, Venray
Thomas Acda - Motel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podium Hoge Woerd, De Meern
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 15 december 2018
Alex Ploeg Ultimatum
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
ANNE & LISA - Weltschmerz
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Het Kielzog, Hoogezand
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. De Kei, Reusel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Prinsenhof, Best
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Perron-3, Rosmalen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Koningshof, Maassluis
Murth Mossel - Pauwer
Rietveld Theater, Delft
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Chassé Theater, Breda
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Reggehof, Goor
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Diligentia, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Piepschuim - Grote Woorden
De Machinist, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Lochem, Lochem
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 16 december 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater Karoessel, Geleen
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - De Rattenvanger 6+
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Op Sterk Water - Een magische kerst met Op Sterk Water
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Purper - Purper's Passie
Diligentia, Den Haag
maandag 17 december 2018
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Beatrix Theater, Utrecht
20:30
Hari Kondabolu
Boom Chicago, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 18 december 2018
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Clara Zoerbier / Jack Vinders - Krismesselerei
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Martijn Kardol - Bang
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Theaterhotel Almelo, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden