Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Deurne
Deurne
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Neede
Neede
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Tuschinski
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Tuschinski
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaterhotel Almelo
Almelo
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Boodschap
Rijen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Eendracht
Gemert
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
woensdag 23 maart 2011
20:30
Ocobar / Wilfried de Jong
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Achterom, Hilversum
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Kom, Nieuwegein
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Night of Comedy - News of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pam Ann interview
Tuschinski, Amsterdam
donderdag 24 maart 2011
20:15
Harry Glotzbach - El Ni
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
A Night of Comedy / Arie Koomen
Boerderij, Zoetermeer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
C.C. Deurne, Deurne
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Podium Neede, Neede
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Comedytrain
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Niet Schieten!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater De Veste, Delft
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
vrijdag 25 maart 2011
20:00
Anuar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Toneelgroep Het Volk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Henry van Loon
Diligentia, Den Haag
20:00
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Hans Dorrestijn
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Theater PePijn, Den Haag
Pam Ann
Tuschinski, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 26 maart 2011
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Jochen Otten - Belastend materiaal
Meervaart, Amsterdam
20:15
Kees Torn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Ogterop, Meppel
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Amar
Theater de Tobbe, Voorburg
Joep Onderdelinden - Nat
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Bart Rijnink
Theater PePijn, Den Haag
zondag 27 maart 2011
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jurk!
De Oosterpoort, Groningen
maandag 28 maart 2011
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 29 maart 2011
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Harry Glotzbach - El Niño
Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Anuar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Oorverdovend
Theaterhotel Almelo, Almelo
woensdag 30 maart 2011
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Max van den Burg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Boodschap, Rijen
20:00
Acda en de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Spiegel, Zwolle
Joep Onderdelinden - Nat
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Zaantheater, Zaandam
donderdag 31 maart 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Eendracht, Gemert
20:00
Jurk! - Avondjurk (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bert Visscher - Afijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Ocobar / Wilfried de Jong
Leidse Schouwburg, Leiden
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Veldhuis & Kemper
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Speelman & Speelman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jandino Asporaat
Theater De Lievekamp, Oss