Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Reehorst
Ede
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lucent Danstheater
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Koornbeurs
Delft
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Thalia Theater
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Meerpaal
Dronten
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Metropool
Hengelo
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C Warenar
Wassenaar
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Maaspoort
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Diligentia
Den Haag
De Spil
Roeselare
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Veste
Delft
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Figi Theater
Zeist
21:30
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Martiniplaza
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Zundert
Zundert
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 11 april 2009
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zondag 12 april 2009
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 15 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 16 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 17 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
21:30
Comedy Explosion
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
John Buijsman - BUK
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Nathalie Baartman - Los
Theater de Griffioen, Amstelveen