Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Lucent Danstheater
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koornbeurs
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Thalia Theater
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
EKKO
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Druten
Druten
Arsenaal Theater
Vlissingen
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Meulvliet
Tholen
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
zaterdag 11 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 april 2009
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
woensdag 15 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 16 april 2009
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Karin Bloemen - Overgang
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Van Houts en De Ket - Achtetijker dan dwars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - iClaudia
Schouwburg Lochem, Lochem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Ogterop, Meppel
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Waan
Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater De Veste, Delft
John Buijsman - BUK
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
vrijdag 17 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Agora Theater Druten, Druten
Kristel Zweers - Ruig
Arsenaal Theater, Vlissingen
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Zundert, Zundert
Vincent Geers - Overdaad
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
De Meulvliet, Tholen
Micha Wertheim - Voor De Grap
De Poorterij, Zaltbommel
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Ellen Dikker - Toendra (+Rachid Larouz)
Diligentia, Den Haag
Brokstukken - Rode Dwerg
Figi Theater, Zeist
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Figi Theater, Zeist
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
Martiniplaza, Groningen