Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Markant Uden
Uden
21:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
M.C. Track
Kortrijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Gasthuiskerk
Doesburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Tobacco Theater
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
19:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Leest
Waalwijk
21:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
donderdag 05 mei 2022
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 06 mei 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Sneek, Sneek
Grof geschud - Broeden
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Schouwburg Lochem, Lochem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Singer Theater, Laren
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lebbis - De Ziel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lisa Loeb - Extase
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:00
René van Meurs - 2636
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:00
Sarah Millican
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 07 mei 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Het Diekhuus, Middelharnis
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Bussel, Oosterhout
Grof geschud - Broeden
M.C. Track, Kortrijk
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Wesopa Weesp, Weesp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - SNAK
Gasthuiskerk, Doesburg
Patrick Laureij - Live
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Focus
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Chassé Theater, Breda
20:00
SMOKIN' GOOSE COMEDY ROOM
Tobacco Theater, Amsterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
The Comedy Store Europe
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 08 mei 2022
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
René van Meurs - 2636
Munttheater, Weert
19:00
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
maandag 09 mei 2022
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij - Live
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 10 mei 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Veste, Delft
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tim Fransen - De mens en ik
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 11 mei 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Het Klooster, Woerden
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Flint, Amersfoort
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Grof geschud - Broeden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lebbis - De Ziel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Live
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Uit het niets
Chassé Theater, Breda
20:00
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - 2636
Theaterhotel Almelo, Almelo
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
donderdag 12 mei 2022
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Andries Tunru - In Theorie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabarestafette 21-22
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Leest, Waalwijk
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Markant Uden, Uden